Strefa Rodzica

Dzień dobry.

W STREFIE RODZICA mogą Państwo przeglądać informacje dotyczące poszczególnych grup, do których uczęszczają Wasze Dzieci, a także specjalną stronę poświęconą propozycjom spędzania czasu wolnego z dziećmi.

Zakładki poszczególnych grup zabezpieczone są hasłem, by chronić prywatność Państwa Dzieci. W tym miejscu zobaczą Państwo, jak Wasze Dzieci spędzają czas w Przedszkolu. Będą tu zamieszczane zdjęcia dzieci i informacje dotyczące pracy w grupach.
Hasła zostaną udostępnione mailowo lub przez wychowawczynie grup.

Szanowni Rodzice – zamieszczanie zdjęć na stronie przedszkola przez rodziców na chwilę obecną nie jest możliwe.

Jeżeli rodzice chcą zamieścić zdjęcie na stronie przedszkola prosimy je przesłać na pocztę: anna.tomiczek@gmail.com  lub p404@edu.um.warszawa.pl.

Zakładka CO? GDZIE? KIEDY? przeznaczona jest dla Rodziców, którzy chcieliby czerpać inspiracje na spędzanie wolnego czasu z Dzieckiem, bądź chcieliby się takimi inspiracjami podzielić… Zachęcamy do przesyłania przez formularz kontaktowy wszystkiego, czym chcieliby się Państwo podzielić…

Mogą to być na przykład:

• przyjazne miejsca
• nowe place zabaw
• informacje o nadchodzących wydarzeniach
• pomysły na zabawy
• przepisy na wspólne pyszne gotowanie / pieczenie
• propozycje na integrację pozaprzedszkolną Rodzic?w i Dzieci

oraz inne propozycje, którymi będziecie się chcieli Państwo podzielić – ogranicza nas tylko wyobraźnia 🙂 Propozycje możecie przesyłać przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT