Szanowni Rodzice

Szanowni Rodzice z uwagi na pandemię w przedszkolu obowiązują następujące zasady:

• przed wejściem do szatni trzeba zdezynfekować ręce i nałożyć maseczkę.
  • przed wejściem do przedszkola dziecko będzie miało mierzoną temperaturę ciała termometrem bezdotykowym. Rodzic wypełni zgodę na pomiar temperatury u dziecka.
  • do szatni może wejść i przebywać jednocześnie dwoje rodziców. Z szatni do sali dziecko będzie odprowadzane przez pracownika przedszkola. Podobnie przy odbiorze dziecka z przedszkola.
  • rodzice otrzymają do wypełnienia upoważnienia do odbioru dziecka, w których wymienią osoby upoważnione do odbioru dziecka z przedszkola. Należy także podać aktualne numery telefonów do obojga rodziców
  • jeżeli dziecko ma alergię lub dietę, proszę o przekazanie tej informacji w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola w formie pisemnej – napisać  imię i nazwisko dziecka oraz jakich produktów dziecko nie może jeść. Kartkę przekazać pani w szatni.
  • dziecko nie przynosi do przedszkola jedzenia, picia i zabawek.

Do przedszkola będą przyjmowane tylko dzieci zdrowe bez widocznych objawów chorobowych (tj. bez podwyższonej temperatury ciała, bez kaszlu, bez kataru.)

W razie potrzeby rodzice mogą telefonować pod numer tel. 22 659 50 18 lub pisać na pocztę p404@edu.um.warszawa.pl

Życzymy pomyślnego pobytu w  przedszkolu dla Państwa dzieci.

Dyrektor i nauczyciele