Daily Archives: 19 marca 2020

Teatr dla dzieci

Polecamy Państwu stronę internetową Teatru Groteska. W poniedziałek wystartował projekt Złap Groteskę w sieci, program artystyczny złożony jest z najpopularniejszych piosenek Teatru Groteska. Każdego dnia o godzinie 12:00 teatr zaprasza do na spotkanie online.

Na najbliższą sobotę 21.03.2020 teatr przygotował spektakl online Brzydkie kaczątko.

Zachęcamy do odwiedzenia strony.

Dyżury wakacyjne – zapisy

Uproszczenie zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach

W obecnej sytuacji epidemiologicznej rodzice nie składają w placówkach wniosków o wydanie hasła dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny.
W dniach 23 – 25 marca br. dyrektorzy przedszkoli i szkół przekażą rodzicom na adresy mailowe hasła dostępu.
Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji.

Od 25 marca br. rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w elektronicznym systemie zapisów. Nie muszą dostarczać wersji papierowej wniosku do przedszkola/szkoły.
Więcej informacji dotyczących dyżuru wakacyjnego na stronie Biura Edukacji Warszawa
www.edukacja.warszawa.pl